Цікаві новини медицини України, що сталися осінню

Зa oстaнні рoки в укрaїнській мeдицині відбувaються пoзитивні зміни, підвищується прoфeсіoнaлізм лікaрів тa з‘являються знaчущі відкриття. Спeціaлісти зaзвичaй дізнaються нoвини мeдицини Укрaїни нa прoфeсійниx пoртaлax, a в цьoму мaтeріaлі зібрaнo дaйджeст нoвин тa пoдій, що будуть цікавими в целях широкого кола читачів.

Створення реєстру донорів крові

Ініціатива затверджена постановою Кабміну України від 24 листопада 2021 року. Єдиний реєстр если містити всі дані оборона здоров‘я донорів та відстежуватиме рейс компонентів крові до реципієнтів. Основна ціль — забезпечити на донорів безпечну здачу, а исполнение) реципієнтів — безпечне переливання крові. Крім того, в автоматичному режимі если проводитись підрахунок кількість випадків донорства, що стане підставою про надання статусу “Почесний датель України”.

Виробництво ІВЛ в области швейцарській технології

Міністр іноземних справ, Дмитро Кулеба, повідомив насчет укладання угоди між Швейцарією та українським ГП “Новатор”. Фінансові дотації дозволяють швидко почати масове виробництво апаратів штучної вентиляції легень та доукомплектувати лікарні.

Збільшення числа трансплантацій нирок

Станом нате кінець жовтня в Україні проведено більше 150 операцій з пересадки нирки, тоді як в минулі роки много-много був 100-120 трансплантацій возьми рік. Складні операції виконуються хірургами національного інституту хірургії і трансплантології імені А.А. Шалімова.

Випадок поліомієліту

Получи и распишись початку жовтня у 1,5-річної невакцинованої дитини Рівненської області було виявлено поліомієліт. Ця інформація потрапила сверху перші шпальти новин медицини та вкрай схвилювала лікарів. Батьки хлопчика свідомо відмовились від щеплення за релігійним мотивам, через що дитина постраждала: у неї розвинувся в‘ялий параліч.

В питному енергетику виявили отруту

Як из этого следует відомо із сайтів новин та медичних порталів, енергетичний напій Hell містить токсичне з‘єднання окисел етилену. Хімічна сполука неблагоприятно впливає на центральну нервову систему, подразнює слизові оболонки. В зв‘язку із цим з київських магазинів терміново вилучили вказаний мал.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.