Імпорт вживаних автомобілів в Україну: дослідження carVertical

Імпoртні вживaні aвтoмoбілі мaють вeликий пoпит в Укрaїні. К цьoгo є дeкількa причин: вигіднa цінa, більш дeшeвий тexнічний oгляд, гaрні xaрaктeристики. Тaкoж к рeмoнту імпoртнoгo вживaнoгo aвтoмoбіля нe oбoв’язкoвo пoтрібнo купувaти дoрoгі oригінaльні дeтaлі. Тoму нe дивнo, щo зa вeрeсeнь 2021 рoку укрaїнці придбaли 54 484 імпoртниx вживaниx aвтoмoбілів.

Мeтoдoлoгія дoсліджeння

Нaвeдeні нижчe стaтистичні пoкaзники бaзуються нa дaниx carVertical. Oтжe, цe дoсліджeння базується возьми інформації лише про ті імпортні вживані автомобілі, які були перевірені черезо платформу carVertical протягом останніх 2 років.

У звітах оборона історію автомобіля carVertical можна побачити дати реєстрації та країни, мол машина була зареєстрована раніше. Нате основі вищезазначеної інформації було підготовлено це дослідження, задля якого був здійснений аналіз тисячі звітів ради історію автомобілів.

5 країн, які є найбільшими імпортерами вживаних автомобілів в Україні

Імпорт вживаних автомобілів в Україну: дослідження carVertical

Перше місце з показником 30,3 відсотків займають вживані автомобілі зі Сполучених Штатів Америки. Направо в тому, що більшість американців у разі, якщо режим отримала пошкодження у ДТП, віддають свої автомобілі бери аукціонний паркінг, отримуючи грошову компенсацію від страхової компанії, після чого вони купують нові машини.

Як весло, українці купують американські вживані автомобілі выше вигідну ціну, причому це стосується навіть дорогих моделей. Наприклад, в США Toyota Camry після двох років експлуатації можна купити сверху аукціоні за 15-20 тисяч доларів з доставкою і розмитненням. В Україні ж вживаної Toyota Camry з 2-річним терміном експлуатації реалистично немає на ринку, а нова станок даної моделі коштує приблизно 30 тисяч доларів.

Трапляється таке, що у салоні американської машини відсутня якась функціональна тонкое обстоятельство. Це головний мінус автомобілів з аукціонних паркінгів, -де шахраї можуть вкрасти счастливо оставаться-яку деталь, тому що возле виході нікого не обшукують. Будьте обережні та обов’язково перевіряйте історію машини.

Друге місце з великим відривом від третього з результатом 23,8 % займає Німеччина. Ця країна — європейський лідер поставок вживаних автомобілів до самого України. Машини німецького походження користуються популярністю ради рахунок якості, на яку позитивно впливають наступні чинники:

  1. Дирекцион доріг;
  2. Рівень сервісу;
  3. Якісні та безпечні робочі рідини.

Згідно з останніми тенденціями, вживані автомобілі з Німеччини та США будуть популярні серед українців у найближчі роки завдяки високій якості та дешевизні відповідно.

Бельгія з показником 7,4 відсотків займає третю позицію. Бельгійські вживані автомобілі популярні серед українців посредством свій гарний стан та якість. В 4-му и 5-му місцях знаходяться Литва і Нідерланди відповідно. Вживані автомобілі з цих країн є дуже дешевими. В Нідерландах є навіть відкритий автомобільний аукціон, мол ціни в два рази нижче, ніж в автосалоні. Вживані машини з обох країн також мають високу якість і швидко доставляються до самого України. Останнім часом литовські вживані машини стали дорожче, тому Нідерланди незабаром посядуть 4-ту сходинку у цьому рейтингу.

Ринок імпортних вживаних автомобілів в Україні постійно розвивається та зростає. По (по грибы) даними дослідження, частка імпортних старих автомобілів в Україні вслед вересень 2021 складає 38 відсотків. Це балакать про те, що українці довіряють закордонним виробникам. Імпортні вживані автомобілі мають високу якість, гарний зовнішній вигляд і краще обслуговуються, получи и распишись відміну від машин з внутрішнього українського ринку.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.