Компактна електрозаправку для міста від компанії Tesla

Кoмпaнія Tesla мaє нaмір встaнoвити у містax нoві eлeктрoзaпрaвні стaнції Supercharger. Вони менше звичайних електрозаправок, що встановлюються поруч з автомагістралями і готелями, і дозволяють зарядити електромобіль приблизно за 45-50 хвилин.

У Північній Америці Tesla встановила вже близько 1 000 електрозаправок Supercharger, однак люди, які проживають у великих містах, часто до сих пір вимушені вдаватися до традиційної, довшої підзарядці. Тепер же компанія анонсувала нову розробку – більш компактні Supercharger, які спершу з'являться в Чикаго і Бостоні.

Звичайно ж, будучи менше за розміром, нові Supercharger забезпечують потужність 72 кВт – це майже в два рази менше, ніж більші, розташовані поруч зі швидкісними магістралями і готелями (вони забезпечують потужність 120 кВт). Відповідно, нові електрозаправки будуть і повільніше – до повної зарядки буде вимагатися приблизно 45-50 хвилин.

У Tesla відзначають, що більш компактні Supercharger будуть встановлюватися поруч з супермаркетами, торговими центрами і діловими районами міста – таким чином, користувачі зможуть з користю провести час під час підзарядки автомобіля.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.