На Півдні України стартує амбіційний проєкт “Ucan Ukraine”, який об’єднає навколо проблем довкілля митців, бізнесменів та активістів

В Укрaїні стaртує aмбіційний прoєкт, який 4 місяці зaдaвaтимe трeнд нa eкoлoгічність в 4-x містax: у Xeрсoні, Зaпoріжжі, Мeлітoпoлі і Бeрдянську. Прoблeми нaвкoлишньoгo сeрeдoвищa в Зaпoрізькій тa Xeрсoнській oблaстяx вxoдять дo пeршoї п’ятірки питaнь, які турбують житeлів циx oблaстeй. Тoму “Ucan Ukraine” — цe нe прoстo чeргoвa пoдія. Цe прoєкт, який навчить, об’єднає, замазать, надихне на зміни та підвищить обізнаність для екологічну поведінку мешканців міст-учасників. 

Протягом проєкту планується принять по 2 воркшопи-інтенсиви в чотирьох містах в целях активних жителів, місцевого бізнесу, громадських організацій, еко-активістів, урбаністів. Мешканці Херсона, Запоріжжя, Мелітополя та Бердянська дізнаються для те, як впливати получи екологічну ситуацію локально. Місцеві активісти будуть підсилені експертами проекту, які, проінспектують муніципальні екологічні програми та сразу розроблять дорожню карту с целью співпраці з місцевою владою. 

У результаті проведення воркшопів підприємці у співпраці з активістами та командою проєкту визначать ідеї исполнение) екологічних ініціатив. Найкращі екологічні проекти отримають фінансову підтримку бери реалізацію. Локальні бізнеси, які запровадять екологічні ініціативи, будуть нагороджені спеціальною екологічною відзнакою та нанесені нате локальну мапу дружніх давно екології закладів. 

Також під часочек проєкту планується проведення інтерактивної еко-виставки. Из-за креативні арт-об’єкти “Ucan Ukraine” продемонструє жителям корпус довкілля міст-учасників та всієї України. Виставка покаже і яскраві приклади успішних громадських ініціатив та бізнесів, які вже сьогодні впливають получи існуючі екологічні виклики та надихають получи и распишись це інших.  

Яскравим бонусом проєкту стануть чотири мурали у кожному місті-учаснику. Сообща із місцевими художниками экипаж створить в містах мурали для екологічну тематику. Кожне місто отримає свій унікальний  мурал, прототип для якого буде обрано следовать допомогою онлайн-голосування ради участю містян. Мурали стануть далеко не просто прикрасою, а екологічним кодом міста — мотиваційним поштовхом в (видах підвищення рівня екологічної свідомості мешканців Мелітополя, Херсона, Запоріжжя та Бердянська. 

Проєкт “Ucan Ukraine” націлений получи формування екологічно свідомої спільноти возьми Півдні України, та створення культури екологічного мислення!

Сторінка проєкту у Фейсбук: https://www.facebook.com/ucanukraine/

Розклад перших онлайн-зустрічей относительно старт проєкту для громадськості та бізнесу:

28 липня — м. Мелітополь, реєстрацію відкрито: https://forms.gle/5mz9qP3pDN4dGykZ8

29 липня — м. Бердянськ, реєстрацію відкрито: https://forms.gle/4DqeCD3isdEcaQT69
30 липня — м. Херсон, реєстрацію відкрито: https://forms.gle/GMh5SRqg2iJsnAQW7

Проєкт “Ucan Ukraine” реалізується ГО “Дзиґа” следовать підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Контакти чтобы комунікації – (066)-535-72-03 Катерина
Електронна пошта — uuzp2020@gmail.com


Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.