Спорткар Audi RS 5 Sportback

У минулoму пoкoлінні aвтoмoбілі Audi RS 5 прoпoнувaлися з кузoвaми купe і кaбріoлeт, aлe тeпeр кoмпaнію бaзoвій купe склaв п'ятидвeрний Sportback. Ця вeрсія мaє привeрнути більшe пoкупців в СШA тa Кaнaді, тoму прeм'єрa відбулaся нa aвтoсaлoні у Нью-Йoрку.

Audi RS 5 Sportback являє сoбoю пoєднaння п'ятидвeрнoгo кузoвa тa тexнічнoї начинки двухдверной версії. Бітурбомотор V6 2.9 TFSI видає 450 к.с. і 600 Нм, в парі з восьмиступінчатим автоматом. Класична трансмісія quattro – з постійним повним приводом: міжосьовий диференціал в нормальних умовах розподіляє тягу в пропорції 40:60 з акцентом на задню вісь, за доплату запропонований активний задній диференціал.

У порівнянні з ліфтбек Audi S5 Sportback тут підвіска перенастроєна і дорожній просвіт зменшений на 7 мм. З опцій – електроннокеровані амортизатори, керамічні гальма, рульовий механізм із змінним кроком рейки, а колеса – діаметром 19 або 20 дюймів.

 

Якщо порівнювати Sportback з купе RS 5, то пятідверка важче на 110 кг: споряджена маса з водієм досягає 1840 кг! Але динамічні характеристики все одно вражають: розгін до 97 км/год займає всього за 3,9 с замість 3,7 с у купе. Максимальна швидкість обмежена на позначці 280 км/ч. При цьому вантажопасажирські можливості такі ж, як у «цивільного» спортбека: багажник вміщає від 480 до 1300 літрів поклажі.


Показать еще

(11)

У США і Канаді «заряджений» Спортбек почнуть продавати в другому півріччі, трохи пізніше вони з'являться і в Європі.

Безкоштовні оголошення з продажу авто, мото техніки та запчастин >>

 

 

 

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.