Tesla Model X обігнав спорткар Lamborghini та встановив світовий рекорд

У зaїзді нa 400 мeтрів eлeктрoмoбіль Tesla Model X oбійшoв гoнoчний aвтoмoбіль Lamborghini Aventador SV і встaнoвив світoвий рeкoрд для серійних кросоверів.

Кросовер компанії Tesla – у своїй передовій модифікації P100D – брав участь в змаганні з дрег-рейсингу з суперкаром Lamdorhini Aventador SV (гонку організував проект DragTimes.) Tesla Model X не тільки виграв заїзд, а й встановив світовий рекорд по швидкості на чверть милі: тепер Model X P100D – найшвидший серійний кросовер планети.

На відео помітно, що водій Lamborghini стартував менш вдало, ймовірно зміг би надолужити дистанцію, якби заїзд був довший (перевага Tesla на фініші була мінімальною – всього 0,05 секунди).

При цьому наголошується, що Model X важить 2 500 кілограмів, суперкар Lamborghini – 1 900 кг; сумарна потужність електродвигунів Model X становить 580 л. с., а двигуна Lamdorghini – 750 л. с. Крім того, варто кросовер від Tesla значно менше – 165 000 доларів, на відміну від Aventador SV, вартість якого становить $ 530 тисяч.

У наступному заїзді (на відео) Lamgorghini Aventador SV виявився швидшим від Tesla – Model S (теж в топової модифікації). Aventador перевершив електрокар на 0,15 секунди.

Інші автоновини>>

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.