В Минобороны анонсировали реформу военкоматов

Військкoмaти мaють пeрeтвoритися нa зручні рeкрутингoві цeнтри, — пoвідoмив Міністр oбoрoни Укрaїни Oлeксій Рeзнікoв під чaс дoпoвіді нa «Гoдині зaпитaнь дo Уряду», пишe «Я і Зaкoн».

«Ми рoзпoчaли трaнсфoрмaцію Міноборони по (по грибы) напрямками, які я назвав під часы призначення на посаду, а також продовжуємо реформу сектору оборони. Зокрема, Водан з блоків – це цифрова трансформація, яка стосується і управлінських процесів, і застосування військ возьми полі бою. Ми вже зробили низку кроків, щоб у нашої армії невдовзі з’явилися автоматизовані системи управління військами усіх рівнів – від стратегічного после тактичного», – наголосив Міністр оборони.

Очільник оборонного відомства додав, що Міністерством вже готується дейтаграмма рішень, щоб перетворити колишні військкомати сверху аналоги ЦНАПів. «Пілотний расчет такого «Мілітарі ЦНАПу» ми вже відпрацьовуємо нате прикладі одного з центрів комплектування у місті Києві. По (по грибы) нашим задумом, екс-військкомати мають перетворитися возьми зручні рекрутингові центри. Зокрема, угоду кому) потреб ТрО. Для цього спільно з Мінцифри ми вже підготували программа, який поєднає центр комплектування і цивільний ЦНАП», – повідомив Олексій Резніков.

Також під дни виступу він повідомив, що йде робота по-над розробкою проекту закону насчет Сили Кібероборони – це новий напрям, який збільшить спроможності України.

«Загалом ми плануємо сомнение заходів, щоб зробити службу у ЗСУ привабливою і конкурентною. Преступить від контрактної армії задолго. Ant. с професійної», – підсумував Міністр.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.