В Минобороны повысили зарплату военным летчикам

Нaкaзoм міністрa oбoрoни Oлeксія Рeзнікoвa в рaмкax пeршoгo eтaпу підвищeння грoшoвoгo зaбeзпeчeння у Збрoйниx силax Укрaїни у 2022 рoці збільшeнo виплaти військoвим льoтчикaм.

Як пoвідoмляє пресслужба Міноборони, підвищене грошове забезпечення нараховується з 1 січня 2022 року, пише Цензор.Ни слуху.

"Я вже відзначав, що минулого року нам вдалося получи 2,5 млрд грн збільшити смета Міноборони. І ці кошти будуть спрямовані получи и распишись перший етап підвищення грошового забезпечення в целях низки категорій військових. Ми вже підвищили виплати интересах практикуючих медиків. Пілоти у ЗСУ з 1 січня (до само будуть отримувати конкурентні виплати далеко не тільки в середньому по економіці, але й співставні з колегами в інших відомствах сектору національного безпеки та оборони", – зазначив міністр Резніков.

Вслед його словами, готуючи системну реформу грошового забезпечення, триває робота надо покроковим підвищенням виплат в межах тих ресурсів, які залучаються.

"Предварительно кінця січня будуть ще рішення у цій сфері. Наша тавро – протягом року поступово підготуватися вплоть до синхронної реалізації у 2023 році кадрової реформи та реформи грошового забезпечення у рамках тих завдань, які определять Президент України", – додав він.

У Міноборони підкреслили, що загалом упродовж року держи збільшення виплат для цієї категорії військовослужбовців если скеровано 251 млн грн. У середньому виплати угоду кому) кожного фахівця зростуть получи и распишись 10-16 тис. грн.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.