В Україні стартували продажі оновленого Kia Sorento за ціною від: $38 500

Дoвгooчікувaнa нoвинкa, oнoвлeний Kia Sorento, вжe дoступнa для придбaння в oфіційній дилeрській мeрeжі «ФAЛЬКOН-AВТO» (вxoдить дo склaду Кoрпoрaції «УкрAВТO»). Aвтoмoбіль прoпoнується в трьox кoмплeктaціяx з нoвoю 8-ступінчaстoю AКПП і рoзширeним нaбoрoм oпцій.

Дeбютaнт фрaнкфуртськoгo aвтoшoу 2017 рoку, oнoвлeний Kia Sorento, вжe в Укрaїні. Ціни нa нoвинку стaртують з пoзнaчки: $38 500*, при цьoму aвтoмoбіль oтримaв нe тільки oнoвлeний дизaйн, а й важливі технологічні нововведення.

Дизайн Sorento не отримав радикального оновлення. Автомобіль оснащено новими бамперами, світлодіодними передніми і задніми ліхтарями. Решітка радіатора хизується матовим хромованим покриттям, а гамма кольорів поповнилася двома новими рішеннями.

В інтер'єрі з'явилися багатофункціональне кермо, оновлена ??панель приладів з більш сучасним і зручним у використанні блоком клімат-контролю, якісніші матеріали оздоблення.

Що стосується технічних нововведень, то оновлений Sorento став першим кросовером Kia, укомплектованим новою восьмиступінчастою класичною автоматичною коробкою передач власної розробки.

Вагомою перевагою оновленого Sorento є розширений список опцій. Так, оснащення стартової версії Business («Бізнес»), доступної за ціною від $38 500*, включає антиблокувальну систему гальм, системи стабілізації і динамічної стабілізації під час руху в повороті, систему допомоги при старті на схилі, датчик тиску в шинах і шість подушок безпеки.

До переліку опцій також входять система «Старт/стоп», панель приладів типу «Супервіжн», круїз-контроль з управлінням на кермі, підігрів керма, а також передніх і задніх сидінь, двозонний клімат-контроль і кондиціонер для пасажирів заднього ряду, інтелектуальна система відкривання заднього багажника, паркувальні радари попереду і ззаду, датчик дощу, бесключовий запуск двигуна і т.і.

За розваги відповідає мультимедійна система з 7-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм, шістьма динаміками, камерою заднього виду і можливістю синхронізації зі смартфонами з операційними системами Android і iOS.

На сходинку вище стоїть версія Prestige ("Престиж"), яку можна придбати за ціною від $42 000*. На додаток до оснащення, загаданого вище, покупці таких автомобілів отримають шкіряний салон, сидіння водія і переднього пасажира з електричним регулюванням і вентиляцією (водійське – з пам'яттю положень), інтелектуальну корекцію фар головного світла, панель приладів типу «Супервіжн», світлодіодні передні фари.

Найбільш насиченою опціями є версія Luxury ("Лакшері"), ціни на яку стартують з позначки $48 300*. Ця комплектація додатково оснащується системою екстреного гальмування в місті AEB, системою контролю рядності руху, кондиціонером для пасажирів третього ряду сидінь, панорамним дахом, адаптивними світлодіодними фарами, преміальною навігаційною мультимедійною системою Harman/Kardon з сабвуфером, а також бездротовим зарядним пристроєм для смартфонів.

*Ціни включаючи ПДВ станом на 15.03.2018 р. Розрахунки в гривні за курсом, зазначеним на сайті www.kia.com/ua в день виписки рахунку-фактури. Продавець залишає за собою право змінювати комплектації та ціни на автомобілі.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.