Відкриття нового сайту для власників автомобілей Subaru – Subaru Service

Трaдиційнo з япoнським aвтoмoбільним брeндoм Subaru пoв'язaнo кількa aсoціaцій, гoлoвні з якиx  – якість і  бeзпeкa. Висoкий рівeнь eксплуaтaційниx xaрaктeристик aвтoмoбілeй Subaru щoрічнo відзнaчaється висoкими oцінкaми в рeйтингax aвтoритeтниx організацій в усьому світі: EuroNCAP, JNCAP, Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Завдяки пильній увазі виробника до якості  і сервісного обслуговування, автомобілі Subaru, є також лідерами за рівнем залишкової вартості у багатьох країнах світу. Наприклад у США, Subaru вже 6 років поспіль бере участь у  рейтингу ALG як автомобіль із найвищою залишковою вартістю.

Постійно впроваджуючи нові технології безпеки  і підвищуючи якість нових автомобілей, корпорація Subaru приділяє велику увагу покращенню експлуатаційних характеристик навіть тих автомобілей, які були вироблені у минулому. З цією метою, Subaru періодично оголошує різні сервісні кампанії, про які відтепер власники автомобілей Subaru зможуть дізнатися на новій сервісній сторінці, що була започаткована компанією «Субару Україна» – офіційним імпортером автомобілей марки Subaru.

Відтепер усі власники автомобілей Subaru, що були придбані у офіційних дилерів Subaru на території України, можуть, вести VIN код свого автомобіля на сторінці вебсайту та  дізнатися про актуальні сервісні кампанії, що проходять на даний момент. При цьому, обслуговування автомобіля в межах кампанії для клієнта є безкоштовним, незалежно від терміну експлуатації та наявності гарантії на автомобіль.

Більше інформації на: http://campaign.subaru.ua/

 

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.