Як підібрати ксенонові комплекти в свій автомобіль?

З кожним днем кількість водіїв, які приймають рішення встановити на власне авто ксенон, дедалі збільшується. І цим мабуть нікого не здивуєш. Річ у тому, що подібні світлові продукти мають велику кількість переваг.

По-перше, слід відзначити, що при встановлені ксенону, значно прикрашається зовнішній вигляд транспортного засобу. Авто починає виглядати більш престижно та стильно. По-друге, подібні продукти забезпечують яскраве та ефективне світло, що в свою чергу значно підвищує рівень безпеки та комфорту при нічних поїздках.

Перед тим як купити ксенон, необхідно звернути увагу на його цоколь. Кожний оптичний механізм автомобіля має конкретне кріплення лампочки. Саме тому, якщо в фару вмонтувати непідходящий елемент, він не зможе виповнити поставлені задачі.

Для точного підбору цоколя, необхідно звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця. Але якщо у вас не має такої можливості, уважно прочитайте нашу статтю.

Для ближнього світла застосовуються лампи Н1 або Н7. Для дальнього підходять тільки Н1. Для противотуманної оптики слід використовувати лампи Н3 або Н11.

Також для встановлення ксенонового комплекту необхідно розібратися ці світловою температурою. У цьому випадку кожен водій сам вибирає, яке світло для нього буде найбільш підходящим. Але, фахівці рекомендують використовувати в автомобілях лампочки з параметром від 4300к до 6000к. Вони випромінюють яскраве світло, але при цьому не засліплюють інших учасників руху.

Хотілося б відзначити, що ксенон в процесі функціонування витрачає мінімальну кількість енергії. Саме тому, ви можете не переживати за додаткову загрузку на генератор автомобіля.

Як відомо, для роботи ксенону необхідно встановити блок розпалу. Якщо ви купили окремо лампочки, то доведеться ще деякий час витратити на підбор підходящого баласту.

Якщо використовувати готові комплекти ксенону, вони вже з самого початку оснащуються лампами та блоками розпалу. Саме тому вам не доведеться витрачати лишній час на підбор механізмів.

Також при виборі ксенону необхідно звернути увагу на напругу автомобіля. Якщо воно 12в, то треба купувати комплект ксенону 12B.

Якщо ви прийняли рішення оснастити своє авто ксеноновими продуктами, тоді можемо вас порадувати. Для того щоб купити необхідні комплекти, навіть не потрібно виходити із дому. Все, що потрібно – війти на сайт спеціалізованого магазину, та прогледіти каталог товарів. Там ви знайдете велику кількість ксенонових ламп від відомих виробників. Ось и все. Вважайте, що високоякісні освітлювальні продукти вже встановлені на вашому автомобілі.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.