Чому варто купувати деревину тополі на електронних торгах

З 1 лютого 2020 року продаж деревини, яку заготували постійні лісні господарства, став можливим лише через електронні системи держзакупівель Прозорро. Це має дуже вагомі переваги. Адже торги здійснюються відкрито, прозоро, це цілковито виключає прямі постачання деревини, під час яких ціни штучно занижувалися, а постачальники мали змогу приймати участь у корупційних схемах. Відтепер все це стало неможливим. Отже, купити деревину може кожний бажаючий за найбільш сприятливими цінами. При цьому обрати постачальника можливо за встановленою вартістю та іншими характеристиками. Детально про те, чому варто купувати деревину тополі на електронних торгах, читайте за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/tsina-derevyny-topoli-na-auktsionah-tov-uub/.

Чому варто купувати деревину тополі на електронних торгах

Що впливає на вартість деревини тополі?

Варіанти та сфери використання деревини тополі напряму залежать від того, скільки років матеріалу. Найбільш придатні до подальшого використання дерева, вік яких не більше 40 років, а висота – близько 20 м. Саме у такого матеріалу найцінніші якості, за які він і ціниться серед користувачів. Мова йдеться про такі показники, як щільність и твердість (вони знаходяться на середньому рівні), колір (деревина біла, може бути зі слабким малюнком). Крім того, на вартість може впливати здатність розколюватися.

Цінність тополі полягає в тому, що під час сушіння матеріал не розтріскується. А в умовах підвищеної вологості зовсім не втрачає своїх головних властивостей. Окрім того, тополю дуже легко обробляти, за що її і цінують користувачі.

Незважаючи на всі переваги, цінується тополя насамперед за те, що відноситься до категорії універсальних матеріалів, максимально стійких до вологи. Саме ці властивості дають змогу використовувати деревину не тільки для внутрішнього облаштування приміщень, але й для зовнішньої обробки.

Переваги електронних торгів

Ні для кого не є секретом, що корупція в сфері виробництва дерева і його продажів завжди процвітала. Велику кількість доходів з цієї промисловості скрито в тіні. Саме тому на початку 2020 року було прийнято рішення продавати деревину тільки через електронні торги в системі держзакупівель Прозорро.

Аукціони проводяться кожний квартал. Щоб прийняти в них участь, слід зареєструватися на офіційному онлайн майданчику, який пройшов акредитування, і є офіційним партнером системи Прозорро. З найкращої сторони зарекомендувала себе платформа Українська Універсальна Біржа. Її послугами воліє користуватися більшість учасників таких торгів. Після реєстрації на сайті УУБ відкриється доступ до особистого кабінету, де користувачі зможуть ознайомитися з усією важливою інформацією. Окрім того, підписавшись на інформаційне розсилання, ви завжди будете в центрі подій і одним з перших дізнаватися про проведення того чи іншого аукціону. Також матимете змогу придбати матеріал за найвигіднішими цінами і на прозорих умовах.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.