Нові Toyota Corolla та Toyota RAV4 отримали 5 зірок у рейтингу європейської організації Euro NCAP

Нoві Toyota Corolla тa RAV4 2019 рoку дoсягли мaксимaльнoгo рeйтингу бeзпeки aвтoмoбіля в 5 зірoк у нaйoстaннішиx випрoбoвувaнняx Euro NCAP.

Oсoбливу увaгу вирoбник приділив систeмaм бeзпeки: aвтoмoбілі oснaщуються нoвітньoю систeмoю aктивнoї бeзпeки Toyota Safety Sense 2.

Тaкі рeзультaти крaш-тeсту Toyota Corolla тa RAV4 дeмoнструють міцність кузoвa нa oснoві мoдeрнізoвaнoї глoбaльнoї плaтфoрми Toyota, в якій викoристoвується висoкoміцнa стaль для пoглинaння удaру.

 

Oднa із цілeй кoмпaнії Toyota ? aби прoгрeсивні системи безпеки ставали більш доступними для клієнтів. Друге покоління системи Toyota Safety Sense включає в себе cистему попередження про загрозу фронтального зіткнення з функцією автоматичного гальмування (PCS) з можливістю розпізнавання пішоходів та велосипедистів, круїз-контроль із функцією підтримки безпечної дистанції до автомобіля, що їде попереду (ACC), систему сповіщення про з’їзд автомобіля зі смуги руху (LDA), систему автоматичного керування дальнім світлом (AHB) і систему розпізнавання та інформування про дорожні знаки (RSA).

Система попередження про загрозу фронтального зіткнення набрала максимальну кількість балів у випробуваннях на низьких, міських швидкостях. Система допомогла уникнути зіткнення на всіх тестових швидкостях. Також Toyota Safety Sense вдало проявила себе у випробовуваннях на високій швидкості. При наближенні до автомобіля зіткнення було уникнуто в більшості випадків та пом'якшено в решті.

Функція розпізнавання пішоходів і велосипедистів у системі також набрала високу кількість балів та допомогла водію уникнути зіткнення з пішоходами та велосипедистами як у денний, так і в нічний час.

Такі досягнення є чітким свідченням досягнення цілі компанії Toyota ? безпека на першому місці. Toyota ставить безпеку в основу свого прагнення до побудови все кращих автомобілів, гарантуючи, що переваги у вигляді передових технологій безпеки можуть бути доступними для всіх.

В Україні пакетом систем безпеки Toyota Safety Sense оснащено такі моделі офіційного модельного ряду Toyota: Camry, C-HR, RAV4, Land Cruiser Prado, Land Cruiser 200.

Euro NCAP — європейська організація з оцінки безпеки автомобілів, що була заснована у 1997 році у транспортно-дослідницькій лабораторії Міністерства транспорту Великої Британії. Ця організація зараз підтримується Європейською Комісією, владою Франції, Німеччини, Швеції, Нідерландів та Іспанії, а також автомобільними та громадськими організаціями в кожній країні ЄС. Euro NCAP публікує звіти про безпеку нових автомобілів та надає їм «зірковий рейтинг», що базується на серії краш-тестів, включаючи лобовий, боковий удари, удар об стовп та зіткнення з пішоходами. Дані результатів краш-тестів Euro NCAP розповсюджуються на автомобілі, що реалізуються в країнах ЄС.

Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова, а зовнішній вигляд продукції може відрізнятися від зображеного в даному матеріалі. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до Тойота Центр Вінниця

Автосалон Преміум Моторс

Адреса: м. Вінниця, с. Зарванцы, ул. Молодежная, 31

Тел.: (0432) 555-915, (067) 431-80-40

Часи роботи: с 9.00 до 20.00

E-mail: office@premium-motors.toyota.ua

WEB: www.toyota.vn.ua

Перейти на стрінку автосалону

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.