Як правильно вибирати світлодіодні лампочки в фари своєї машини?

Сьогодні велика кількість водіїв приймає рішення обладнати систему освітлення власного транспортного засобу світлодіодними приладами. І на справді у цьому немає нічого дивовижного. Справа в тому, що діоди самі по собі вважаються найбільш якісними та довговічними продуктами, за допомогою яких є можливість забезпечити яскраве підсвічування дорожнього полотна при пересуванні у нічний час.

Безумовно, для того що світлодіоди відмінно справлялися із усіма задачами, їх необхідно правильно підібрати. Для цього необхідно познайомитися із найбільш важливими характеристиками продуктів.

Кожен світлодіод має напругу в 12в для легкових автомобілів та 24в для вантажного транспорту. Однак слід зазначити, що деякі машини облаштовуються спеціальними бортовими комп’ютерами, за допомогою яких контролюється робота різноманітних приладів. Саме тому такі авто не здатні розгледіти діоди, що в свою чергу призводить до видачі помилки. Але це не вважається глобальною проблемою. Тут можна усього лише встановити спеціальну обманку, яка забезпечить відмінне функціонування діодного приладу.

Крім цього при підборі лампочок в автомобіль доведеться розібратися із цоколем. Справа в тому, що кожна окрема фара в машині має відповідний патрон, який може співпадати лише із деякими цоколями. Наприклад, якщо ви приймите рішення купити світлодіодні лампи HB4, тоді зможете їх встановити у головну оптику для дальнього або ближнього світла.

Якщо казати про елементи лише для ближнього освітлення, вони мають цоколь Н7 або Н11. При цьому лампочка має напругу 12в,світловий потік 1000л, та вмонтований радіатор.

Сучасний ринок освітлювальних приладів пропонує великий вибір різноманітних ламп від різних виробників, що в свою чергу дає можливість підібрати підходящий варіант для кожного окремого автомобіля. Але для того, що бути впевненими на всі 100% у якості та надійності приладів, рекомендується віддавати перевагу тільки тим лампам, які вироблені відомими та досвідченими компаніями.

Давайте з вами розберемося із основними перевагами діодів для автомобіля.

  1. По-перше, це доволі компактні прилади, які можна із легкістю використовувати для різних фар в машині.
  2. По-друге, світлодіоди відрізняються доволі тривалим терміном придатності.
  3. По-третє, в момент роботи оптика використовує мінімальні кількість енергії, що в свою чергу призводить до тривалої служби автомобільного генератора.
  4. По-четверте, за допомогою світлодіодів можна значно покращити зовнішній вигляд власного автомобіля.

І це далеко не усі переваги цих сучасних приладів.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.